UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 7449140
*
nr 744 9140
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 70
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2012
kl 19:52:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 19:50:14
1
100 kr
26/2 23:43:13
2
150 kr
27/2 10:17:55
3
250 kr
27/2 17:35:27
4
300 kr
27/2 18:28:48
5
400 kr
27/2 18:50:28
6
400 kr
27/2 18:50:56
6
500 kr
27/2 19:39:50
7
500 kr
27/2 19:40:34
7
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:43
*
Väggpendyl
Kondition: skadad
nr 744 9140
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 70
Kondition: skadad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 19:50:14 | 1 | 100 kr |
26/2 23:43:13 | 2 | 150 kr |
27/2 10:17:55 | 3 | 250 kr |
27/2 17:35:27 | 4 | 300 kr |
27/2 18:28:48 | 5 | 400 kr |
27/2 18:50:28 | 6 | 400 kr |
27/2 18:50:56 | 6 | 500 kr |
27/2 19:39:50 | 7 | 500 kr |
27/2 19:40:34 | 7 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:43